Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ötl hakkında

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Orbay Ersen tarafından paylaşıldı.

1. Orbay Ersen

Orbay Ersen CMNet Üyesi

Arkadaşlar Bozüyük/BİLECİK'te yer alan tesisimizde hurda lastikler bulunmaktadır. Bunları fabrikamızdan göndermek istiyorum fakat firmalarda olumsuz yanıt aldım, yardımcı olabilecek var mıdır?

2. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

[​IMG]KocaeliLOKMAN GERİ KAZANIM TEMİZLİK NAK. VE KAĞIT Tİ- 16 01 03 :Ömrünü tamamlamış lastikler
    [​IMG]KocaeliÇEVRE HURDA KAĞITÇILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKET- 16 01 03 :Ömrünü tamamlamış lastikler
    [​IMG]KocaeliNATUREL GERİ DÖNÜŞÜMSAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.- 16 01 03 :Ömrünü tamamlamış lastikler
    [​IMG]KocaeliASLAN ÇİMENTO ANONİM ŞİRKETİ- 16 01 03 :Ömrünü tamamlamış lastikler
    [​IMG]KocaeliNUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. HEREKE ŞUBESİ- 16 01 03 :Ömrünü tamamlamış lastikler
    [​IMG]KocaeliMETA KAUÇUK ENDÜSTRİ SANAYİ TİCARET LİMİTED Ş- 16 01 03 :Ömrünü tamamlamış lastikler

3. Murat Uysal

Murat Uysal CMNet Üyesi

Eğer firmalardan olumsuz yanıt alıyorsanız LASDER'i arayıp Bilecik Bölgesi için belirlenen Lisanslı firmayı size yönlendirebilirler.

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...