• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Oxitop ile boi

Mustafa Bolat

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar bundan 5 gün önce oxitop ile , (oxitop tablosu var orada size gösteriyor ne kadar ml numune almanız gerektiği ,sonra siyah cismin içine 2 adet Naoh atıyoruz sonra s+m ye basıp 00 olduğunda test başlıyor)

Fakat bugun baktım 5 gün geçmesine rağmen , 1-4-5 değerlerinde 1f, 4f,5f yazıyor yani okumamış ama M butonuna bastığımda ekranda değer geliyor, YAni 5.gün değerini bana veriyor ama 5. gün değeri hafızasında okuyamıyorum nedeni sizce nedir,?

Bende şimdi devre dışı kaldım yazdıklarını okuyunca :ssrtcbya: , oxitopun bu sarmaldan çıkması çok zor görünüyor..

hata bendemi yoksa, oxitopdamı , ve şimdi baktım işin ilginç tarafı 4.günün değerini hafızasına kaydetmiş. dün 4. günün değeri okunmuyordu.

@Mustafa Bolat

Yahu hocam bu oxitopları aldığınız bir firma falan yok mu? Orayı aradığınızda daha tutarlı bilgiler alabilirsiniz.