• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Özgecan aslan

http://www.internetajans.com/images/haberler/20_yasindaki_ogrenci_kizi_darp_edip_yaktilar_h179920.jpg

Bu haberi okuduğumda şok geçirdim. Gençliğin baharında olan ve daha güzel günler yaşayacakken ölüm olayı ile sarsıldık. Ülke olarak çok kötü durumdayız. Artık kimseye güvenemiyoruz ve sokağa çıkmaya bile korkar olduk. Ailemize gelince namus bekçiliği yapmasını biliyoruz ama başka bir bayan olunca hemen başka bir kılığa bürünüyoruz. Bazıları daha eğitilememiş. Bunları Türkiye'de barındırmamak gerekir. İdam cezası tekrar getirilmeli ki bir daha bu tür olaylar yaşanmamalı. Türk insanı olarak hala eğitim almamız gerekir. Özgecan'ın annesin lafı çok kötü; kızımın tek suçu dolmuşa binmek mi? O katillerin Allah cezasını versin ve bu dünyada ve öbür dünyada rahat yüzü görmesinler. Bu olaya tepkisiz kalmayalım. Özgecan kardeşimiz yattığın yerde rahat uyu. Ailesine sabır diliyorum.

Bu nasıl bir vahşet okuyunca kanım dondu resmen bunu yapanlar en ağır şekilde yargılanmazsa bugünümüzü arar olacağız....