• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

özsaygı

Müge Ülken

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
öğrenci
bugün bu platformda çirkin bir uslüpla karşılaştım,çok yakından tanıdığım bir arkadaşım kendini çok yanlış ifade etmeye çalışmış,çok üzüldüm.Sonra aklıma o ödevi yapmak için sabahladığımız kafa kafaya verip fikir yürüttüğümüz tabiri caizse yardımlaşmanın dibine vurduğumuz günler geldi :) o dersi verdik hepimiz evet o an için tarif edilmez bir rahatlıktı belki ama şimdi geriye bakıp düşününce iyi ki tek başıma oturup bilgisayarın başına o ödevin hakkını vermeye kalkışmamışım iyi ki dostluğu böyle şeylerde arayıp bulmuşum.Bugünkü olay beni çok etkiledi duyar kasmış gibi oldum farkındayım :) insan saygıyı haketmeli saygı görmek için çabalamalı,umarım sayılan insanlardan olursunuz

Kaldı ki arkadaşınız forumu anlayamamış olsa gerek burasını google olarak kullanmak istedi, yaz ve cevap al.
Ancak oda buradaki insanların her şeyden önce bir insan olduğunu ve insanların birbirleri içerisinde yardımlaşma halinde olabilmesi için güzel bir üslupla başlangıcı yapması gerektiğini bilmeli.
Evet biraz üzerine fazla gidildi ama bunu sağlayan da bizzat kendisiydi.
Tek yapması gereken şey güzel bir şekilde derdini anlatmak ve hatasını kabul edip özür dilemekti.
Ben inanıyorum ki aynı arkadaş tekrar bir başlık açarak güzel bir üslupla ifade etse kendisini forumdaki arkadaşların yine de yardımcı olacağını biliyorum.

Özetle ;
Bir müsibet bin nasihat demişler :harika: