• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Paket arıtma tasarımı

Levent Yavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Paket arıtmanın nasıl yapıldığı hakkında proje ve hesaplamaların bulunduğu örnek döküman paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler

arkadaş çok detaylı bilgi vermediği için olabilir mi acaba? paket arıtmanın hangi konusunu istiyor mesela evsel mi endüstriyel mi? kirlilik yükleri nedir gibi? debisi nedir. sürekli mi kesikli sistem mi vb. mesela ben olsam önce araştırırım. biraz ilerlemeye çalışırım. yapabildiğim kadarını burada paylaşırım. ilerleyemiyorum yardım edebilir misiniz dese elbet birileri yardımcı olacaktır. mesela ben seve seve yardım etmek isterim ama dediğim gibi öncesinde karşı tarafta bir azim görmek isteriz al formülleri işte bu paket arıtma dememiz çok doğru gelmiyor kaldı ki forumda paket arıtma tasarım ile ilgili bir çok konu açılmış durumda. hazır bilgi çözüm değil.

Gıda sektöründe çalışan bir fabrika için yardım istiyorum arkadaşlar. Baştan şu yada bu konuda diye yazarsam daha spesifik olur

konuya herkes cevap yazamaz diye düşündüm. Genel olarak avantajları ve dezavantajları konusunda bilgi arıyordum.

Bu işin kolaycılıkla alakası olduğunu pek düşünmüyorum. Paket arıtma nasıl yapılır diye bir konu açınca , al sana hesaplamalar

buda projesi vs. diye bir cevap tabi olarak beklemiyorum. örneğin herhangi bir konu üzerinde hazırlanmış proje örnekleri

yada herkesin sorduğu sorular , FAQ şeklinde bir döküman muhakkak vardır diye düşündüm. yani işin abc si diyebileceğimiz bilgileri

paylaşabilirsiniz.

Cevaplar için teşekkürler.