• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Patron Çevre Mühendislerini Tanıyalım

@GKSN
Hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar

@Melih Coşar
Ne işi kurmuştunuz?

@Burak Bilen
Şuanda ne işi yapıyorsunuz ve ne işi kuracaktınız ? Özel değil ise vazgeçme sebebiniz nedir ?

Bilgin Bey Selamlar,

Bir ara çevre danışmanlık işine girmiştim bir arkadaşımla birlikte.

Patron patrondur Çevre mühendisi olması hak yemeyeceği anlamına gelmiyor Çevre mühendisi olsa da gene kaçırır bir yerlerden...

@Ferhat Elçi

Belki bir gün sen hak yemeyen bir patron olursun kardeşim :)

@Bilgin
Çevre danışmanlığı kuracaktım. Herkesin bu işe hevesinin olması benim hevesimi kaçırdı :) Şu anda kalite yönetimindeyim.

@Melih Coşar
abi yanlış anlaşılmasın sana değil genel bir patron algısını yazdım sadece mesleği önemli değil demek istedim .. yanlış anlaşılmışsam özür dilerim abi