Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PaWex 2013, pompa, vana, su arıtma sistemleri Fuarı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici CMNet Üyesi

  pawexbanner.jpg
  PaWex 2013, pompa, vana, tesisat sistemleri sektörünün en büyük iş etkinliği
  PaWex 2013, Pompa, Vana ve Tesisat Sistemleri Fuarı , Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 02-05 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenleniyor.
  PaWex 2013, pompa, vana, su arıtma sistemleri sektörünün en büyük iş etkinliği!..

  PaWex 2013, Pompa, Vana, Su Arıtma Sistemleri Fuarı , Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 2-5 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.
  PaWex 2013 fuarı kapsamında pompa, vana, su arıtma sistemleri sergilenecek.
  PaWex 2013 fuarı, sektörün ulusal ve bölgesel ticaretini arttırma hedefiyle yola çıkarak, yurtiçi ve yurtdışında etkin tanıtım programlarıyla katılımcılarını hedefledikleri ziyaretçi kitlesine ulaştırarak, yeni iş bağlantıları kurulmasını sağlanacak
  Başarılı geçen ilk organizasyonun ardından ikinci Pompa, Vana ve Tesisat Sistemleri Fuarı Pawex 2013 Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından POMSAD (Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği)’nin desteğiyle 02-05 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. PAWEX 2013 Fuarı ile birlikte POMSAD’ın yürüttüğü 8. Pompa-Vana Kongresi (02-04 Mayıs 2013) organize ediliyor. Bu önemli organizasyon ile 16 Avrupa ülkesinden pompa ve vana sektörünün temsilcileri bir araya geliyor.
  PaWex 2013 Fuarı, sektörün ulusal ve bölgesel ticaretini arttırma hedefiyle yola çıkarak, yurtiçi ve yurtdışında etkin tanıtım programlarıyla katılımcılarını hedefledikleri ziyaretçi kitlesine ulaştırarak, yeni iş bağlantıları kurulmasını sağlayacak. Bu kapsamda Ekonomi Bakanlığı ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri ile birlikte fuara 17 yabancı ülkeden alım heyeti organizasyonu düzenleniyor.
  Pompa sektöründe 1,5 milyar dolar, vana sektöründe ise 800 milyon dolar civarlarında bir dış ticaret hacmine sahip olan Türkiye Pompa vana sektörü dünya ölçeğinde global markaların da yer almasıyla oldukça önemli bir konumda bulunuyor. Özellikle Avrupalı markaların ülkemizde yatırım kararları almaları ülkemizde büyük bir potansiyel oluşturmuş durumda bulunuyor.
  PaWex 2013 Fuarı kapsamında pompalar, vanalar, tesisat elemanları hidroforlar, borular, tesisat armatürleri, ölçüm cihazları ve göstergeler, sızdırmazlık elemanları, su sayaçları, bağlantı elemanları, sızdırmazlık elemanları, depolar, su arıtma, şartlandırma sistem ve cihazları, yangın tesisat elemanları sergileniyor. Fuar 4 gün boyunca 10.30 - 19.00 saatleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaret edilebilecek.
  online-davetiye-hover.jpg
   
  Burcu Yıldırım bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?