• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Pdf dosyası boyut küçültme (acil!)

arkadaslar bı fırmanın ıslemlerı ıcın emısyon ozet raporunu 10 mb altında olarak yuklenmesı gerekıomus..ve ben o dosyayı bolup boyutunu 10 mb nın altına dusurmeye calısıyorum ama olmuyo..yardım edebılırsenınz cok sevınırım

şimdii daha once 268 sayfayı 3 parca halıne gaetırmısler ben 291 sayfanın parca halınde boyutunu ayarlayabılıyorum ama heralde bı 50 ayrı dosya olcak.once butun olarak boutunu kucultebılıomuyum

şimdii daha once 268 sayfayı 3 parca halıne gaetırmısler ben 291 sayfanın parca halınde boyutunu ayarlayabılıyorum ama heralde bı 50 ayrı dosya olcak.once butun olarak boutunu kucultebılıomuyum
Ben adobe pro kullanıyorum. Sizin için sıkıntı yaratmayacaksa dosyayı gönderin ben boyutunu küçültebilirim. Veya emisyon ölçüm raporunu hazırlayan firmadan da rica ederseniz yapacaklarını düşünüyorum.

mail adresim tarikdurmus61@gmail.com tekrar söylüyorum sizin için sıkıntı olmayacaksa roporun boyutunu küçültebilirim.
tamamdır:)

Emisyon ölçüm raporunu hazırlayan firma da bi tuhafmış hani Mervecim :)
hic sormaa yaaa

mail adresim tarikdurmus61@gmail.com tekrar söylüyorum sizin için sıkıntı olmayacaksa roporun boyutunu küçültebilirim.
yalnız soyle bı durum var..bız o raporu zaten bı lınkten ındırdık dolayısıyla ben yollayamıyorum onu :S

K

kenansen

linki banada gönderin bende deneyeyim bir... küçltebilirim