• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Pdf dosyası boyut küçültme (acil!)

mervedidemaksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇINAR KAGIT ABALAJ ATIK İNŞ. GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
arkadaslar bı fırmanın ıslemlerı ıcın emısyon ozet raporunu 10 mb altında olarak yuklenmesı gerekıomus..ve ben o dosyayı bolup boyutunu 10 mb nın altına dusurmeye calısıyorum ama olmuyo..yardım edebılırsenınz cok sevınırım

Adobe Pro kullanıyorsanız, (gerçi bir-iki program da yapıyor onları ama) dosyanızı bölerek, parça parça yüklemenizi tavsiye ederim

şimdii daha once 268 sayfayı 3 parca halıne gaetırmısler ben 291 sayfanın parca halınde boyutunu ayarlayabılıyorum ama heralde bı 50 ayrı dosya olcak.once butun olarak boutunu kucultebılıomuyum

Çoooooooooook zor ve gereksiz uzun sürecek bir iş. Hatta işin sonunda istediğiniz boyuta da gelmeyebilir.

@mervedidemaksoy
Ben adobe pro kullanıyorum. Sizin için sıkıntı yaratmayacaksa dosyayı gönderin ben boyutunu küçültebilirim. Veya emisyon ölçüm raporunu hazırlayan firmadan da rica ederseniz yapacaklarını düşünüyorum.

emısyon hazırlayan fırma dosyayı bıle lınkten almamızı soyledı:) napcam ben yaaaa

@Tarık Durmuş

tamamdır:)

@CMNet Okuru

hic sormaa yaaa

@Tarık Durmuş

yalnız soyle bı durum var..bız o raporu zaten bı lınkten ındırdık dolayısıyla ben yollayamıyorum onu :S

pdf kendi yapıyor o kadar ugraşmaya gerek yok

elinizdeki pdf veya başka bir dosya olsun 100 mb dosyayı 5 mb düşürebiliriz.