• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

petrol rafinerisi atıksularının genel özellikleri arıtım yöntemleri

• Konuyu başlatan pegasus
  • Başlangıç tarihi
P

pegasus

petrol rafinerisi atıksularının genel özellikleri arıtım yöntemleri ve fizikokimyasal sülfür giderimi adlı bitirme ödevim var intternette bir cok yerde arama yaptım ama fazla bi bilgi bulamadım. kaynak kitap, site,kişi, firma ... yardımlarınızı bekliyorum seyahat engelim yoktur butun yardımlara acığım

seyahat engeli yok demek :) henüz öğrencilik bitmemiş ama iş arama faaliyetine hazırlığınızı yapmışsınız. beklentilerinizi düşürmüşsünüz. tebrikler.

aklıma ilk gelen petkim. en düzgün isg ve sanırım çevre politikası uygulayan yerlerden biri mesela.
gerçi onlar pek misafirperver değillerdir. ziyaretçi kabul etseler bile uzun bir isg eğitimini şart koşuyorlar ama az zorlamayla bilgi koparılabilir belki. tanıdık bir petkim çalışanı var mı diye araştırmak işe yarayabilir. bu adamlar illa ki sülfürü bir şekilde gideriyorlardır.

belki "literatür ne der?" deyip bakmak daha emniyetli ve kolay olur. siemens yapmış:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

şimdilik bunu yazayım konu güncel kalsın.