Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Plastik geçiş ürünü

Konu, 'ARŞİV' kısmında Elmas Maden tarafından paylaşıldı.

 1. Elmas Maden

  Elmas Maden CMNet Üyesi

  plastik granül ürünleri fabrikasından çıkan geçiş atığım oluşmaktadır. kocaeli ilinde bu atığı alabilecek yer varmıdır, yönlendirirmisniz??
   
 2. Çağla Sağlam

  Çağla Sağlam CMNet Üyesi

  Didem Hanım ben detayları öğrenebilir miyim? Firmamızın ilgileneceğini düşünüyorum.
   
 3. Elmas Maden

  Elmas Maden CMNet Üyesi

  granül üretimi yapan fabrikamızdan bir üründen diğer ürün üretimine geçerken ara malzeme dediğimiz karışık plastik granül çıkmakta. şuanda 3-4 ton elimizde mevcut ancak aylık ortalama 500 kg çıkmaktadır. resmini çekip onuda atarım size
   
 4. Elmas Maden

  Elmas Maden CMNet Üyesi

  şu şekildedir atığım

  IMG_0526.JPG

  IMG_0527.JPG
   
 5. Ahmed Arif Çelik

  Ahmed Arif Çelik CMNet Üyesi

  Didem Hanım granül üretimi sonucu oluşan artık yani diğer bir deyişle takozu hammade üreticisi değilde bir el önce üretici olan kırmacılar denilen büyük parçaları istenilen parçacıklara çeviren sanayi kuruluşları bulunmak.Granül üretimi sonuncda oluşan havalı granürü ise elinizde mevcut olan ağrumel makinesi adı verilen ısıtıcı veya nem alıcıda tekrar ısıtarak geri dönüştürerek granül haline getirebilrsiniz.

  ayrıca göndermiş olduğunuz resimlerden anladığım kadarıyla moblen ve eltex adı verilen malzemeler iç içe koyulmuş bunalr malınızın kalitesini düşürebilir ve oluşan artığınızı kendinz kullanabilirsiniz örneğin siyah moblende kurutma işleminde karıştırark ısıtıp granül makinesinde geri dönüştürebilirsiniz.
   
 6. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  elde etmiş oldugunuz takoz atıklarını kırabiliyorsunuz anladıgım kadarıyla. üretimde kullanamıyorsanız aslan çimentoya gönderebilirsiniz. ancak düşük kalitedeki kalsitli siyah ürüenlerde kullanmanızı önerebilirim.
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.