• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Plastik granül tesisi

Öznur Pamir

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çalışmıyorum
Merhaba arkadaşlar. Hurda jelatinden plastik granül imalatı yapan geri dönüşüm tesisi ek1' e mi yoksa ek2' ye mi tabi oluyor ? Ben emin olamadım :naslyany:

Ek1- 8.1 Atık ara depolama, geri kazanım ve bertaraf tesisleri (Bu maddeye Çevre izninde gürültü konusunda getirilen muafiyet atik pil ve akümülatör ve ömrünü tamalamiş lastik geri kazanım tesisleri için geçerli değildir).

Ek2- 8.2 Ambalaj atıkları dışındaki, tehlikesiz atık niteliğinde olan plastik türevli atıkların geri kazanıldığı tesisler

Tehlikesiz atık lisansı alırsanız, çıkan atıklarınızın bertarafa verilmesinde size kolaylık sağlar. Daha fazla detay için görüşebiliriz

Tehlikesiz Plastik Atıkların Geri Kazanımı İl uygunluk için başvurduğumuzda İstanbul İl Çevre Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi alınmasını öneri bazında söylemişti, kolay da alınabiliyor.