Plastik kırma tesisi maliyetleri

sefa3355

Üye
Kayıt
18 Aralık 2018
Konu
0
Mesaj
3
Tepki
0
Şehir
samsun
mehmet bey merhaba. yorumunuz için çok teşekkür ederim. bir ayda 75 ton plastik hurdası toplamak belki mümkün değil farkındayız. ama pvc işi yapan çevremiz çok. yüklü miktarda pvc hurdası temin edebilme ve devamlılık garantisi vererek bizi cesaretlendiydiler. benim öğrenmek istediğim sadece pvc hurdasinin neden diğer plastik hurdasindan pahallı olduğu ve şu an ki fiyatı ne kadar. kırılmış mal ve kırılacak mal olarak bunu öğrenmek istiyoruz. samsunda bu iş henüz pek bilinmeyen bir iş. bizde bundan faydalanabilirmiyiz araştırma yapıyoruz.
 

emin2

Daimi üye
Kayıt
10 Mart 2016
Konu
17
Mesaj
486
Tepki
146
Şehir
İstanbul
.... IFAT Eurasia Proje Müdürü Namık Sarıgöl, Avrupa Birliği’nin; geri dönüşüm, atıktan hammadde, ikincil ürün ve yakıt üretiminde yıllık 2 trilyon TL’lik gelir elde ettiğini, Türkiye’nin ise atıkları gömmek ve bertaraf etmek için yılda 15 milyar dolar harcadığını belirterek, atık yönetiminin bütüncül bir şekilde ele alınması derektiğini vurguladı.
 
Kayıt
31 Ağustos 2016
Konu
0
Mesaj
4
Tepki
0
Şehir
Kocaeli
@sefa3355
pvc diğer hurdalardan daha pahalı değildir. sadece tek kalem pvc yapıldığında ortalamanın biraz üzerine çıkar. 2 3 tane mal garantisi veren kişiye güvenilerek borca girilip bu sektöre atılmam ben olsam. samsundan satış yapacağınız yerler yine istanbulda zaten. tat belgesi alarak toplama ayırma yani al sat yapsan yine kazanırsın.madem söz verenler var aç bir yer al sat yap hem gör bakalım insanlar ne kadar sözünde duracak. tavsiyemdir. şu anki fiyatı da 1 lira ile 2 lira arasında değişir hurda satışları.
 
Yukarı Alt