• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Polietilen boru alımı için uygun bir marka ?

biglover17

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
KAS Muhendislik
Merhaba arkadaşlar,
İçme suyu projesinde kullanılmak üzere polietilen boru ihtiyacım var. Yeni mezun olmuş bir mühendis olarak sizlerin önerilerine ihtiyacım var.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
burada boru var ama marka önemlimidir. Siteninde herhangi bir sıkıntısını göremedim. Fikirlerinizi bekliyorum.

Marka ya değilde alacağın firmanın tse belgelendirmesi var mı yok mu ona bakman daha mantıklı. Varsa belli bir standartta üretmek zorundadır dolayısıyla kalitelidir diye düşünüyorum.

TSE belgelendirmesi vardır diye düşünüyorum tabiki araştırmam gerek siz marka önemli değil diyosunuz anladığım kadarıyla burdan alıyım en azından