Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Preanoxic Denitrification ( Ön -denitrifikasyon,Ludzack- Ettinger Prosesi ) Tasarımı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Mustafa Eren Sabuncu tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Eren Sabuncu

Mustafa Eren Sabuncu CMNet Üyesi

Arkadaşlar pre anoksik denitrifikasyon prosesi hakkında tasarım örneklerine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..İyi günler.

2. MÇK

MÇK CMNet Üyesi

3. Mustafa Eren Sabuncu

Teşekkürler fakat bu pdf benim elimdede var modifiye ludzack ettinger prosesi değilde .... preanoxic deniftirifikasyon olan yani birleşik iki tank düşünün ve alttan belilrli bir açıklığı var kendi içinde geri devir olan... :)

4. Mustafa Eren Sabuncu

arkadaşlar bu sistemle alakalı herhangi bir bilgisi olan yokmu yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...