• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Proje tanıtım dosyası örnekleri

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.
arkadaşlar merhaba elinde hafriyat ve inşaat atıkları depolama alanı PTD örneği varmı? çedgmden baktım bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar herkese

Merhaba Atık yağların geri kazanılması konusunda proje tanıtım dosyasına ihtiyacım var.yardımcı olursanır sevinirim.teşekkürler...

Büyükbaş Besi, Taze Et İşleme ve Paketleme, Karma Yem Üretimi, Yem Yetiştiriciliği Tesisi ile ilgile ptd dosyası olan arkadaşlardan örnek projlerinden paylaşmalarını rica ediyorum. Teşekkürler.

@arzu35
1 ay gibi süre olmuş daha lazım mı acaba?

herkese iyi günler.. örnek rapor ararken kendimi burada buldum.. bunca zaman böyle bir sitenin varlığını bilmemem üzücü..acaba elinde Sulama Barajı ve Malzeme ocakları konulu örnek ÇED raporu ya da ÇED Başvuru Dosyası olan var mı? İlgilen arkadaşlar olursa sevinirim..

tşk.ederim.. taş ocağı ve kırma eleme tesisiyle ilgili yeterli bilgi var da sulama barajı ve malzeme ocağını bir arada daha önce yazmamıştım, onu araştırıyorum