• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Proje tanıtım dosyası örnekleri

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.
Toros Çimento San. ve Tic. A.Ş Proje Tanıtım Dosyası

Çed raporu için hazırlanan Toros Çimento San. ve Tic. A.Ş 'ye ait proje tanıtım dosyası ektedir.

Alıntıdır...

İYİ ÇALIŞMALAR

Ankara - İzmir Demiryolu Projesi

Ankara - İzmir Demiryolu Projesi Tanıtım Dosyası..

İYİ ÇALIŞMALAR

Ekli dosyalar

• Proje_Tanitim_Dosyasi.pdf
    464.9 KB · Görüntüleme: 1,247
  • ankara_izmir_demiryolu.pdf
    393.3 KB · Görüntüleme: 656
Merhabalar paylaşımlarınız çok güzel arkadaşlar tesekürler , bende ÇED ve proje tanıtım dosyası hazırlayan , yeterliliği olan bir firmada çalışıyorum. En güncel ÇED raporlarına Çevre ve Orman Bakanlığının sayfasından Linkler bölümünden "Çed ve Planlama Genel Müdürlüğü" başlığından ulaşabilirsiniz. biri linki örnkl olması için veriyorum

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ced ve Proje Dosyaları

Evet arkadaşlar güncel raporları bu adresten bulabilri geriye dönük bendeki 500 e yakın arşivden faydalana bilirler. Ekledigimiz raporlar enstantene olsun diye eklenmiştir.

Demirçeli Endüstrisi Ptd ve Çed Raporu

benim bir sorum olacaktı
PTD hazırlarken esas alınan seçme eleme kriterleri var EK-IV'te yazan buradaki maddelerin fizibilite raporunda eşleştiği yerler nereler ( MESELA : 1.a maddesi iş akım şeması vs bunları fizibilite raporunda nerde bulacağız....)

@İbrahim

İbrahim bey,

Serap hanımın bahsettiği çed raporlarının hepsine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Selamlar,

Sebze fideleri domates patlıcan v.s sebze fide üretim sera tesisimiz de faaliyettete
bulunmaktayız. sıvı veya katı atık maddemiz olmamakta olduğu zaman adana çöplüğüne
atık maddeleri kendi imkanlarımızla atıyoruz. kış sezonu sera sobası bacasından soba
dumanı çıkmakta bu şartlarda çed raporu almak zorundamıyız,

@acelik_1981

Yem sanayi ÇED yönetmeliğine göre kapsam dışı durumda. Yapmanız gereken bağlı bulunduğunuz İl Çevre ve Orman Müdürlüğüne ÇED Görüşü başvurusunda bulunmak. Bunun içinde gerekli evraklar var onları düzenleyip dosya halinde başvuracaksınız. Hangi evraklar diye sorarsanız bu sitenin ÇED forumu kısmında evrakların listesi paylaşılmış durumda. Bulamazsanız ben size tedarik edebilirim.