Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Project Management Professional

Konu, 'ARŞİV' kısmında Ceyda Kazancioglu tarafından paylaşıldı.

 1. Ceyda Kazancioglu

  Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar....
  PMP yani Project Management Professional sınavı ve eğitimleri hakkında ve nasıl bir yol izlenmesine dair bilgisi olan arkadaşlar var mı?
  Evet internette yeterli döküman mevcut ama koşulları ve nasıl bir yol izlenmesine dair çok fazla bilgi bulamadım. PMP olan bir arkadaş cevaplarsa sanırım çok daha yardımcı olur :) ama tabi ki bu konuda yardımcı olacak herkese de teşekkür ederim.
   
 2. Cemil Aykut

  Cemil Aykut CMNet Üyesi

  Proje yönetimi  Proje yönetimi, belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir.
  Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak amaçlı uygulanır,. genellikle faydalı bir değişim getirmek ya da değer katmak için. Projelerin esneklik payı ile birlikte belirli başlangıç ve bitiş tarihi vardır. Projelerin geçici olması; onları kalıcı, sürekli tekrarlanan, üretim ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar. Pratikte, bu iki tür sistemin yönetimi oldukça farklıdır ve farklı teknik beceriler gerektirmektedir.
  Proje yönetiminde gösterilen temel çaba, proje hedef ve amaçlarına ulaşmaya çalışırken önceden belirlenmiş proje kısıtlarının da dışına çıkmamaktadır. Tipik proje kısıtları kapsam, zaman ve bütçedir.
   
 3. Ceyda Kazancioglu

  Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

  Proje yönetimine dair bilgim var lakin bunu belgelenedirmek ve bu konu üzerinde uzmanlaşmak istiyorum. uluslararası firmalarda ben proje yöneticisiyim diye doğrudan gidemiyorsunuz. belgelenmiş deneyim istiyorlar :(
   
 4. S.Gönenç Çalıcı

  S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

 5. Cemil Aykut

  Cemil Aykut CMNet Üyesi

  Ayrıca bu hizmeti veren aşağıdaki linkten gerekli yardımı alırsın sanırım telefonlada ulaşabilirsin

  BURAYA TIKLA
   
  Ceyda Kazancioglu bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları