• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

Kayıt
31 Mayıs 2011
Mesajlar
54
Beğeniler
32
#1
ben atık toplama ayrıştırma ve geri kazanım faaliyeti yapan bir firmadayım geçici faaliyet belgesi için evraklarımı hazırladım bir tek atıksu muaf yazısı kaldı onun içinde bir belediye ile atıksuyumu arıtma tesisilerine verdiğime dair bir protokol imzalamamız gerekiyor bununla ilgili bir çalışma yapan arkadaşlarımız bana bir örnek gönderir yada yapımı hakkında bilgi verebilirse sevinirim...
 

axacevre

CMNet Üyesi
Kayıt
12 Nisan 2011
Mesajlar
17
Beğeniler
0
#2
Cevap: Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

başvuru formu doldurup ilgili belediyeye başvuru yapıyorsun. onlar gelip tesisi inceleyecekler. inceleme neticesinde olumlu yada olumsuz tutanak tutup ona göre sizi yönlendirecekler. aynı işle bende ilgileniyorum...
 
Kayıt
31 Mayıs 2011
Mesajlar
54
Beğeniler
32
#3
Cevap: Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

başvuruda bulundum tesisim incelendi hiç bir sorun çıkmadı atıksu numunesi alındı ve bakanlıkça onaylı bir lab.a gönderildi analiz sonucunda arıtma tesisinin kanal deşaj limitlerinin altında çıkarsam ki büyük bir olasılıkla öğle olacak (ambalaj atığı tesisi olduğumuz için ve ara üretim yaptığımızdan dolayı tehlikeli hiç bir madde bulunmamakta tesisimizde) prokol imzalanacak.
ancak bu tarz olaylarda protokolü hazırlamayı belediyeye bırakırsanız şartlarının ağır olacağını ve kendi lehlerine bir protokol hazırlanacağı söyleniyor onun için benimde bizim haklarımızı koruyacak bir tane hazırlamam ve imza sırasında orta yolu bulmam gerekiyormuş.