• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Rapor yükleme hakkında

arkadaşlar ben bu aylık çalışma takvimini hala sindirebilmiş değilim. yazdığım tarihler hep plan oluyor ve hiç o tarihlerde gidemiyoruz bu sıkıntı çıkarır mı ileride siz nasıl yapıyorsunuz , herkes dediği tarihte orda mı oluyor?

çevre yönetim birimindeyim danışmanlık firmaları gibi her ay tesislerde bulunma zorunluluğumuz var değil mi bir fark yok.
ben yazdığım tarihlerde hiç olduğum olmadı bu zamana kadar, nasıl çözüyorsunuz bu işi? böyle bir risk almaya da devam etmek istemiyorum.

yüksek ihtimal çıkacaktır, bu sebepten gününüze sadık kalın derim.. Biz de firmalar ile teyitleşerek gün belirliyoruz. Bazı yerler hangi gün geleceğinizi önemsemiyor. O firmaları da yapılacak iş sırası önceliğine koymanız gerekiyor.
Belirlenen ziyaret gününe uymaya çalışıyoruz. Firmalardan değişiklik talebi geliyor tabi ki, fakat bu tarihi bildirdiğimizi ve bildirdiğimiz tarih dışında gidersek problem yaşayabileceğimizi bildiriyoruz, anlayışla karşılayıp kabul ediyorlar.
@shalic

siz bu şekilde mi yapıyorsunuz:) peki gidemediğiniz ay olmuyor mu hiç. yani erteleme değil de iptal şeklinde? bu ay gidemeyeceğiz hava şartları yol durumları vesaire(bizim madencilik çünkü değişken üretimler var)

@shalic
Maalesef hava şartları sebebiyle gidemediğimiz hiç olmadı.
Fakat değişiklik yaptık.. Mart ayı ziyaret günlerimizi sistem kapandıktan sonra değiştirdik. Onları da il müdürlüklerine değişiklikleri açıklayan bir dilekçe hazırlayıp gönderdik. Yenileme, dilekçe gibi şeylerle uğraşmamak adına mümkün mertebede gitmeye çalışıyoruz :)

yeni bildirim geldi.
Danışman Firmalar ve Çevre Yönetim Birimleri aylık çalışma takvimlerini sistem üzerinden eskisi gibi yükleyeceklerdir.Tesis raporları sistem üzerinden yüklenmeyecektir.