Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Resminizi seçin!

Konu, 'ARŞİV' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

 1. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Size uygun olan resmi seçin sonra aşağıdaki açıklamasını okuyun, Aşağıdaki resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış. Defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişmektedir. Hangi resim size yakın geliyorsa seçin, 9 ana karakterden hangisi size uyuyor bulun.

  ahmet759_1346087547167.jpg
  1. İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen
  Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafınızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsunuz. Üstünkörü hareketler ve konuşmalardan nefret ediyorsunuz. Geyik muhabbeti yapmaktansa yalnız kalmayı tercih edebiliyorsunuz. Ama yakın arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz o kadar kuvvetli ki bu da size ihtiyacınız olan uyumu ve gücü getiriyor. Yine de yalnız başına kalmaktan hiç sıkılmıyorsunuz.

  2. Özgür - Geleneklere karşı - Tutulamayan
  Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak özgür ve kimseye bağlı olmayan bir hayat peşindesiniz. Hobilerinizde ya da işinizde sizi başarıya ulaştıracak yeteneklere sahipsiniz. Bağımsızlığa olan düşkünlüğünüz bazen sizden beklenilenin tam tersini yapmanıza neden olabiliyor. Öyle her gördüğünüz şeye üzerinde düşünmeden uyacak tiplerden değilsiniz. Aksine kendi fikirleriniz doğrultusunda gitmeyi yani akıntıya karşı kürek çekmeyi seviyorsunuz.

  3. Dinamik - Aktif - Dışa dönük
  İlginç ve çeşitli işlere girebilmek için risk almaktan kaçınmıyorsunuz. Rutin bir hayat sizi etkisiz hale getirebiliyor. En çok sevdiğiniz şey tüm olaylarda başrol oynamak. Aslında olayları başlatan kişi de siz oluyorsunuz.

  4. Ayakları yere basan - Dengeli - Uyumlu
  Komplike olmayan ve doğal bir yaşamı, bir aşkı ve işi amaç edinmişsiniz. İnsanlar size saygı duyuyor çünkü sizin ayaklarınız öyle bir yere basıyor ki herkes sizden destek alıyor. Siz de bu insanlara güven sağlamayı biliyorsunuz. Çok sıcak ve insancıl olarak tanınıyorsunuz. Basmakalıp ve çok abartılı olan her şeyi reddediyorsunuz. Modanın getirdiği yeniliklere de bağlı değilsiniz. Aksine, sizin için giyim pratik ve rahat olmalı.

  5. Profesyonel - Pragmatik - Kendini tanıyan
  Hayatını eline alıp şansını kadere bırakmak yerine yaratmayı sevenlerdensiniz. Problemlerinizi pratik ve karışık olmayan yöntemlerle çözüyorsunuz. Günlük hayatınızda gerçekçi olmayı tercih ediyorsunuz. İşte ise herkes sizi sorumluluk sahibi olarak tanıyor. Sizin kendinize olan güveniniz sayesinde etrafınızdakiler de sizden güç alıyor. Fikirlerinizi uygulamaya koyana kadar rahat edemiyorsunuz.

  6. Barışçıl - Tedbirli - Agresif olmayan
  Anlaşması kolay bir insansınız. Kendi özel hayatınıza ve özgürlüğünüze düşkün olduğunuz için de arkadaşlarınızı pek yormuyorsunuz. Bazen hayatın anlamını düşünmek ya da kendi kendinize eğlenmek için her şeyden uzaklaşıp yalnız kalmak istiyorsunuz. Bu yüzden de kaçabileceğiniz güzel mekânlar nerede biliyorsunuz ama siz yalnızlık düşkünü bir insan da değilsiniz. Sadece hayatın size vermiş olduklarını takdir eden, dünyayla barışık bir insansınız.

  7. Dikkatsiz - Oyunsever - Neşeli
  Spontane ve özgür bir hayatı seviyorsunuz. Hayata bir kere gelinir ilkesinden yola çıkarak dolu dolu yaşamayı istiyorsunuz. Çok meraklı ve her yeni şeye açık bir insansınız. Tüm değişikliklerin sizi büyüttüğüne inanıyorsunuz. Bağlı kalmak kadar sizi sıkan bir şey yok. Sürpriz yapmaktan ve sürprizlerle karşılaşmaktan çok hoşlanıyorsunuz.

  8. Romantik - Hayalci - Duygusal
  Çok duygusal bir insansınız. Olayları gerçekçi tarafından görmeyi reddediyorsunuz. Sizin için duygularınızın size söyledikleri önemli. Ayrıca yaşamda hayallere yer olması gerektiğini savunuyorsunuz. Romantizmi reddeden ve her şeyi akılcı bir yolla çözmeye çalışan insanlarla anlaşamıyorsunuz. Hayallerinizi, duygularınızı sınırlayacak her şeyi reddediyorsunuz.

  9. Analitik - Güvenilir - Kendinden emin
  Hayatınızı insanların gözden kaçırdığı küçük değerli taşlarla doldurmayı seviyorsunuz. Bu nedenle kültür sizin hayatınızda önemli bir yer oynuyor. Yine de siz şık ve zarif duygularınızın çevreden etkilenmemesini sağlıyorsunuz. Sizin için zarif ve görgülü bir hayata sahip olmak çok önemli. Ve yine aynı tarzdaki insanlarla birlikte olmayı tercih ediyorsunuz.
   
 2. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici

  Açıklamalara bakmadan 2 numarayı seçmiştim, açıklamaya kelimesi kelimesine katılıyorum :) burç özelliğime de uyuyor.
   
 3. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Bende ilk gördüğümde 2 dedim. daha donra yedek olarak 5 dedim :)
  1 mi 4 mü :)
   
 4. Şeyma Huyut Eyigün

  Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

 5. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

 6. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  malesef tek atış hakkınız var
   
 7. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  o zaman önce 1 sonra 5 :)

   
 8. Şeyma Huyut Eyigün

  Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

  O halde 1 yo hayır 7 renkli cıvıl cıvıl, biemedim ki 1 mi? :D

  :) yay
   
 9. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi


  1+7=8/2 = 4
   
 10. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  kesinlikle yay :)
   
 11. Şeyma Huyut Eyigün

  Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

  Hımm, zekice yaklaşım. :) Tebrikler. Şekilde hoşmuş hani :) Eh beni de anlatmıyor değil :p :asik: :D giyim tarzımı pek iyi açıklamış :p rahat, pratik,şık, uyumlu :D
   
 12. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici


  Kova :)
   
 13. Şeyma Huyut Eyigün

  Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

  Error :D
   
 14. ibrahim_gantep

  ibrahim_gantep CMNet Üyesi

 15. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici

  Bence burç özelliklerine bir kere daha bakın :) " Özgür - Geleneklere karşı - Tutulamayan " başığı zaten birebir kovanın ana temel özellilği :)
   
  Eda Altınay Tekin bunu beğendi.
 16. Burak Dumlu

  Burak Dumlu CMNet Üyesi

  4 daha bir hoş göründü gözüme :)
   
 17. Şeyma Huyut Eyigün

  Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi  Hımm, evet ama yay için de aynısı geçerli. :) Demek bu karakterde yayları biliyoruz biz, kovayla karşılaşmadık :)
   
  Pınar Pelit Demir bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...