• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ruhsat sisteme giriş işlemleri

efe efe

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Bolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü
merhaba arkadaşlar çalıştığım firma ankara merkezli olup daha ruhsat almamış ama 2015 ten itibaren lisanslı çalışmakta ve sisteme kendimi atamak istediğimde ankara merkeze ataya biliyorum kendi bulunduğum ile atayamıyorum ruhsat alınmadığından mıdır kı bulunduğum ildeki şube gözükmüyor . diğer sorum ise aynı şekide ambalaj atık ve kütle dengesi girilmem
iş 2015 den itibaren ve çevre online da giremiyorum bu da mı ruhsat kaynaklı ? tesekkür ederim cevaplar için .

ruhsatla alakası yok.
1. online.cevre.gov.tr sitesinden "kayıt başlangıç" de
2. "firma" seçili devam et
3. aynı vergi numarası ile "vergi numarasını kontrol et"
4. bilgilerim doğru devam et

sonrasını bi daha paylaş bizimle. bulunduğun ildeki şube görünüyor mu
kaç kayıt var. ona göre devam edelim

ayrıca lisans firmaya değil, tesise alınmaktadır. ankara merkezli firmanın izmirdeki tesisindesin (attım :)) beyanlar ankaradan yapılır. ama bunda ince nokta normalde bulunduğun ilde tesise kabul yapmamış ankara tesisine kabul yapman gerekli. orada da bu faaliyeti atık alımı vs yapacaksan tesis olarak ayrılmak istiyorsanız şubeyi ticaret sicilde göstererek gfb sürecine girmeniz gereklidir.

sube olarak gösterilmediğinden ticaret sicili yok bulunduğum ilşdeki vergi dairesine gittiim merkezin buraya sube olduguna dair yazı göndermesi lazım dedi yoks sistem dirk ankara merkeze atıyorr beni ankara merkez olarak girsem yarın denetime geldiklerinde ruhsat ve sayre veya ambalaj atıklarını kütle dengesini ankara merkeze girmiş olsam sıkıntı cıkarırmı cunku bileşik denetim varmış yakında ruhsatıda görmek isterler galiba ? @Tarık Can

@Tarık Can 3 kayıt var bir ankara iki tanede bulunduğum ile ait bi tane de bulunduğum ile ait beklenen kayıt var bu nasıl oluyor

muhtemelen mükerrer kayıtlı şubelerin mevcut. birleşik denetim şubeye mi merkeze mi? hangi atık lisansı üzerinden alıyorsan atığını onun sistemine girip beyanı oradan yapmalısın.