• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

SADAM Sıfır Atık Çevre Mobil Yazılım Çözümleri

Firma adresi
İstanbul
Firma telefonu
05078200297
Mail adresi
serhan@sadam.com.tr
Web Adresi
https://dinamikdizayn.net
Faaliyet bölgesi
  1. Tüm Türkiye
Faaliyet Alanları
- Çevre Danışmanlık firmalarına yönelik firma takip yönetim yazılımları
- Toplama ve Geri Dönüşüm tesisleri için gerçek zamanlı tesis yönetim sistemleri
- Konteyner ve Toplama takip sistemeleri mobil uygulama ve merkez yazılımı, istenilen şekilde raporlama sayfası düzenleme seçeneği
- Yarışma vb projelerinizi mobil ve web tabanlı geliştirme
- ödül kart, mobil ödül ve atık toplama noktası takip yazılımları
- otonom kantar ve güvenlik sistemleri
Referanslar
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
- Çevre Danışmanlık firmalarına yönelik firma takip yönetim yazılımları
- Toplama ve Geri Dönüşüm tesisleri için gerçek zamanlı tesis yönetim sistemleri
- Konteyner ve Toplama takip sistemeleri mobil uygulama ve merkez yazılımı, istenilen şekilde raporlama sayfası düzenleme seçeneği
- Yarışma vb projelerinizi mobil ve web tabanlı geliştirme
- ödül kart, mobil ödül ve atık toplama noktası takip yazılımları
- otonom kantar ve güvenlik sistemleri
- animasyon ve çizgi film senaryo ve üretimi.

Bu konularda çalışma yapacaksanız sistemlerinize en uyumlu projeleri geliştiriyoruz.

Son düzenleme: