• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sakarya Üniversitesi

İski 1 günde doluyormuş staj yapmak için referans veya tanıdık olmadan çok zor dediler. Sakarya da bildiğiniz yerler var mı?

Önceden başvurman lazım başvuru tarihlerinden önce.Sakarya da SASKİ de yapmak için başvurabilirsin.Özel laboratuarda genel de tek düze analizler olabilir çeşit görmen için diğer daha iyi olur diye düşündüm.

Evet çünkü ben başvuru tarihinin ilk gününden önce sorduğumda dolmuştu daha gidip görüşün bizzat zaten yapılıyor başvurular.

Özelde düşünüyorsanız Proje firmasını tavsiye ederim ya da Laboratuvar olabilir. Danışmanlık işi zor zahmetli bir bayan için. Bir noktadan sonra bıkkınlık gelir.

Tüm mesajlar tarafımca silinmiştir. Bu yorumları okuyan binlerce kişi var, yapılan genellemeler ile insanları yanlış yönlendirmek son derece uygunsuz bir durum ki kullanılan üslupta cabası. Konuyla ilgili şahsi yorumumu yazmak istemiyorum.

Lütfen sitede kullanılan dile özellikle dikkat ediniz.

Mehmet İşleyen Hocamızda Sakarya Üniversitesinde görev almış hocamızı tanıyanlar var mı ? Bursa Teknik Üniversitesi 2 nci sınıfım ?

@kubiay DUMANm@kubiay DUMAN
Eylülde Bursaya döndüğümde ilk işim hocamızı görmek olacak selam@ahmet emin

Dediğiniz gibi hocamızın dibinden ayrılmamaya çalışıyorum :)) çok değerli samimi birisi gerçekten çok şanslıyız. Hocamızın ilk kendini tanıttığı andan itibaren farklı biri olduğunu anlamıştım. Sınavda dersleri anlamadan hicbirsey anlamayacağımız kopya kağıtları hazırlamamızı istemesi, verdiği ödevler, excell, ders işleme şekli, sınavlarında gerçekten kendine has sınav stili ?
Selamınızı Eylül ayında yüz yüze ileteceğim. Üniversitemizi ve Mehmet Hocayı ziyaret etmek isterseniz seve seve yardımcı olurum :)