• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sakarya Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi mezunu ve öğrencisi arkadaşlarım üniversitenizin CMNet te hala temsilcisi bulunmamaktadır.İlgilenenlerin burdan yada mesaj yoluyla dönmelerini bekliyorum.
Herkese İyi Günler...

sanıyorum okul epey değişmiş yeni yeni binalar yapılmış bn 2007 de mezun olup bir daha hiç gidemeyenlerdenimm adabazarr da değişti mi acaba :))

@Gülin Çağlıyan

şöyle söyliyim ben 2013 mezunuyum. bu sene gittiğimde bile çok değişmişti özellikle serdivan :) tek değişmeyen şey o dolmuşlar :D