• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sakarya Üniversitesi

@Gülin Çağlıyan

işte tek değişmeyen şey o bindiğiniz minibüsler. muhtemelen hala onlar var :D

@Burcu Yıldırım

ah ah serdivan 3,5 sene orda yaşadım. gerçekten tam öğrenci merkezi oldu orası :)

@Gülin Çağlıyan

tez için önermiyorum ama ben şeref hocayı :) ben çark deresinin kirlilik parametreleriyle alakalı yaptım.

ben okurken yeni gelmişti Şeref hoca diğer alanları sevmediğim için ben hava alanında tez almak istedim , pişman da olmadım :)

enteresan bi adam ya şeref hoca. ben varken bölümdeki tek doçent oydu. bölüm hep yr.doç doluydu. 3 tane profesör vardı. şuan ki halini bilmiyorum

@Burcu Yıldırım

:))))))) düşünme bile direk al :D

tavuk pisliğinden biyogaz mı üretmişlerdi öyle bişey, onları elle mıncıklıyordu en son :D

arkadaşlar merhaba Sakarya Üniversitesi'nde yüksek lisans için dil puanına ihtiyaç var mı alesim de 69 civarı tekrar girmeye üşeniyorum yüksek lisans yapma şansım nedir?