• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

sanayi siteleri

Kayıt
24 Mart 2010
Mesajlar
23
Beğeniler
0
#1
EK-2 Çevreye Kirletici Etkisi Olan Faalyet ve Tesisler madde 10.13 de Karışık Endüstriler(OSB ve sektör belirlemesi yapılamayan diğer sanayiler) ibaresi yer almakta, Küçük Sanayi Siteleri bu kapsamda mı değerlendirilmektedir ? sanayi siteleri ile ilgili çalışma yapan var ise paylaşırsa sevinirim.
 
Kayıt
31 Ekim 2009
Mesajlar
15
Beğeniler
2
#2
Mehmet Bey,
eğer tesisiniz ek-2'de bulunan
1.enerji
2.madencilik ve yapı malzemeleri endüstrisi
3.metal endüstrisi
4.kimya ve petrokimya endüstrisi
5.yüzey kaplama endüstrisi
6.ağaç ve kağıt endüstrisi
7.gıda endüstrisi,tarım ve hayvancılık
8.atık yönetimi
9.maddelerin depolanması,doldurma ve boşaltılması kategorilerinden birine ait değilse, 10.13 karışık endüstriler(OSB ve sektör belirlemesi yapılamayan diğer sanayiler) maddesine dahildir.
 
Kayıt
24 Mart 2010
Mesajlar
23
Beğeniler
0
#3
tesekkurler sevkiye hanım,

10.13 --- organize sanayi bölgeleri, diğer sanayi bölgeleri ve küçük sanayi siteleri yönetimlerini kapsiyor benim anladığm kadarıyla
 

WalkMan

CMNet Üyesi
Kayıt
7 Ocak 2010
Mesajlar
808
Beğeniler
302
Şehir
Secret
#4
Bana bu tanımlama biraz ucu açık geldi. Küçük sanayi sitesi dediğimiz bildiğimiz araba tamiratıyla ilgilenen sanayi siteleri mi ? Çünkü KOBİ tanımlamasında böyle geçiyor.
 
Kayıt
24 Mart 2010
Mesajlar
23
Beğeniler
0
#5
evet bencede ucu açık olmuş o yuzden bende bu konuyu açmak istedim, ki küçük sanayi sitesi olup bünyesinde çok fazla firma barındıran(özellkikle buyuk şehirlerdeki sanayi siteleri) sitelerde söz konusu ...