• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Satılık firma arıyorum

Ali_Cengiz

Yönetim Grubu
Çevre Teknolojileri Grubu
Firma
Artı İnşaat
Merhaba Arkadaşlar,

Tekirdağ, İstanbul ve Kocaeli illerinde faal olarak çalışan satılık çevre danışmanlık şirketi aramaktayım. Şirketin kuruluş yılı, kaç mühendis çalıştığı, kaç firmaya baktığı önemli değil. Bildiğiniz, duyduğunuz ya da devretmek isteyen arkadaşlar buradan benimle iletişime geçebilirler.

Galiba böyle bir firma bulamayacağım.

Sifir olan firmayi gelistirmek zaman aliyor. Ama firmanin 2-3 musterisi dahi olsa onu ayaga kaldirmak daha kolay. Sirketin karda zararda olmasi hic onemli degil. Dilovasinda yok biliyorum ama bulamazsam sifirdan girmek zorunda kalacagim. Buda ayri maliyet demek.

firma bulmak çok mu zor ya ben sadece 2 firma yönlendirdim danışman firmaya benim işim bile değildi danışmanların firma bulması çok zor olmasa gerek

Cok zor bir is degil. Sadece yatirimi geri alma suresi fark atiyor. Aslinda biraz amacim farkli oyuzden israrla satilik ariyorum. Yoksa yapmadigim is degil =)

hayırlısı olur inşallah ama tercih sebebinizi de merak etmedim değil benim de istediğim bir gelecek ama kısmet :D

Hayirlisi. İnsallah bulabilirim. Bu is sonuclandiginda anlatirim =) Ayrica para kazanilmak icin yapilacak olan bir iste degil danismanlik benim gozumde. Onuda beliryeyim.

neden ya parası iyi olmalı danışman mühendislere verilen paralar ortada kârı çok olmalı

Yatirimci olarak bakarsan iyi bir getirisi yok. Firmaya ne sekilde baktigina bagli. Az sonra hem begenmiyorsun hemde ne diye satilik firma ariyorsun dersen sasirmam =) Ama dedigim gibi amac farkli. Tek istedigim birkac firmasi olan bir sirket