• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Satılık firma arıyorum

Ali_Cengiz

Yönetim Grubu
Çevre Teknolojileri Grubu
Firma
Artı İnşaat
Merhaba Arkadaşlar,

Tekirdağ, İstanbul ve Kocaeli illerinde faal olarak çalışan satılık çevre danışmanlık şirketi aramaktayım. Şirketin kuruluş yılı, kaç mühendis çalıştığı, kaç firmaya baktığı önemli değil. Bildiğiniz, duyduğunuz ya da devretmek isteyen arkadaşlar buradan benimle iletişime geçebilirler.

Galiba böyle bir firma bulamayacağım.

Firma satın alma olayını ben de merak ettim açıkçası :) Masraf açısından yeni kurulması ile satın alınması arasında çok bir fark olmasa gerek.

Çok büyük fark yok. Sadece zamandan kazancınız oluyor biraz o kadar =)

galiba satılık şirket yok :|

Firmasini devretmek isteyen arkadaslar varsa bana ozelden msj atarakta ulasabilirler. Sirketin borcunun olup olmamasi, danismanlik yaptigi firma sayisi, sirkette calisan sayisi gibi hicbir unsur onemli degil. Bu yeni cikan yonetmelige gore yeterlilik sartlarini saglayip saglamamasida onemli degil.