• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Sdü içme suyu arıtımı final soruları

V.Özdemir

CMNet Üyesi
arkadaşlar bana nevzat hocanın sorduğu final soruları lazım

V.Özdemir

CMNet Üyesi
ama çok fazla konu var arkadaş ya hepsine çalışınca eksik cevap veriyorum çok puan kırıyor o da haliyle

ama çok fazla konu var arkadaş ya hepsine çalışınca eksik cevap veriyorum çok puan kırıyor o da haliyle
ders notlarımı mezun olduktan sonra ıspartada bıraktım. yoksa sorduğu soruları emin ol iletirdim sana. çok konu içerisinde nokta atışı yapman lazım. mesela klor hesabı banko soru. hani bir üçgen falan çiziyorsun o soruya çalış.

victory

CMNet Üyesi
Her okulda yıllardır olan şey, vize soruları, final soruları ondan sonra sen üst sınıftan soruları aldın, bana vermedin ona verdin diye bozulan ve kurulan "dostluk"lar. Çok tatlıyız ya :)

Nevzat Hoca gerçekten Türkiye deki iyi hocalar bir tanesidir. Derste üzerine durduğu konulardan kesin sorar. Üzerinde durduğu konulara çalışsan yeter. Dersi eğer dinlemediysen arkadaşlarından yardım iste derim.