Sektöre Özel

Okan Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
4 Kasım 2009
Mesajlar
73
Beğeniler
37
Şehir
Karşıyaka
#1
Arkadaşlar herbirimiz farklı dallarda uzmanlaşabiliyoruz çevre mühendisi veya bu mesleği yürüten bireyler olarak. Her bir iş kolunun ayrı ayrı riskleri , çevresel boyutları ve incelikleri bulunmakta. Sektöre özel olarak çevresel boyutları atık yönetimini, mevzuatları başlıklar halinde toplasak herbirimiz parça parça bilgi eklese oraya ( bilgisi dahilinde ) ve bir klavuz oluştursak nasıl olur ? Örneğin metal hurda lar ile ilgili kısım ayrı , zeytinyağı fabrikası ayrı..... vs vs türetebiliriz... Bunlarla ilgili ana başlıklar açmamızın cok yararlı olacagını dusunuyorum.
 

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Kayıt
7 Aralık 2008
Mesajlar
3.535
Beğeniler
3.549
Şehir
Astana
#2
Cevap: Sektöre Özel

Okan bey,

Sektörel bazda ana başlıklar açarsak önüne geçemeyiz. 100 lerce sektör var buda 100 lerde ana başlık demek. Bunun yerine yapılan çalışma için forumda konu açılması daha akılcı bir çözüm olur sanırım.

Yinede her fikre açığız isteğinizi geliştirirseniz ve sitedeki herkes tarafından kabul görürse elimizden geleni yaparız..
 

Yasin Aslan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
21 Aralık 2008
Mesajlar
335
Beğeniler
51
#3
Cevap: Sektöre Özel

Bencede, şuan için gerekyok.
 

senemhan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
5 Mayıs 2011
Mesajlar
6
Beğeniler
1
#4
Cevap: Sektöre Özel

Ben Okan Bey'le aynı fikri paylaşıyorum. Her sektör için yapılmayabilir. Ancak çalıştığımız sektörlere göre herkes elinden geldiğince bir şeyler paylaşırsa bunun birçok kişi için daha yararlı olabileceğini düşünüyorum. Ana başlıklar talebe veya sektörlerde çalışan ve deneyimlerini paylaşmak isteyen insanlar tarafından açılabilir. Yüzlerce sektörün açılmasına gerek yok. Sadece ihtiyaç olanların belli sınıflarda toplanmasının iyi olabileceğini düşünüyorum.
 

Yukarı Alt