• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Selamlaşma Vol 1 :)

Ahmet bey hoşgeldiniz.
Ayakbastı parasını yatırmadığınızı sistemden görüntülemekteyim.
Bu parayı yatırmadığınız taktirde bir sonraki yardım isteyeceğiniz konular yüksek ücrete tabi olacaktır.

Ayakbastı parası yıllık 41 TL olup, mezun olduğunuz ancak üye olmadığınız her sene için 1 defaya mahsus şekilde alınacaktır ( HAHAHAHAH ODALARIN SAÇMA KURALLARI GİBİ HAHAHAHAH)
Ödeme yapacağınız İbanı aşağıya yazıyorum.

İyi forumlar dilerim.

Önceki cevapları görüntüle…
Adaşım vay sen hoş gelmişsin :) ;)

images.jpg [

Merhaba,

Kendime bir özeleştiri yaparak konuya girmek istiyorum.
Siteye üye olalı 1 yılı geçiyor. Neredeyse hiç iletişimde bulunmadan devam ediyor üyelik maceram.
Sadece işim ile ilgili bilgileri alan biri gibi (asalak vb.) hissediyorum kendimi.
Bunun için sizlerden özür dilemek istedim.
Daha fazla iletişimde bulunmaya ve içerik üretmeye yardımcı olmak için çaba göstereceğim.

İzmir' den sevgi ve saygılarımla