• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şemalarla Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Mevzuatı.

Can Avşar

Genel Yönetici
Özellikle çevre denetimi yönetmeliklerinin, (sahada sürekli güncel olarak uygulanan) şematik olarak gösterimi bir başka deyişle iş akım şeması halinde yayınlanması çok iyi oldu. Çok yerinde bir çalışma. Umarım süreklilik gösterip güncel olarak düzenli olarak yayınlanır.

Müjdat Öner

CMNet Üyesi
Özellikle çevre denetimi yönetmeliklerinin, (sahada sürekli güncel olarak uygulanan) şematik olarak gösterimi bir başka deyişle iş akım şeması halinde yayınlanması çok iyi oldu. Çok yerinde bir çalışma. Umarım süreklilik gösterip güncel olarak düzenli olarak yayınlanır.
aynen katılıyorum size Can bey.mevzuat yardım dosyası adı altında cok faydalı olacak bir döküman hazırladılar.onu da burada paylaştık.ama maalesef bazı tebliğ ve yönetmeliklerin güncel olmadığı görülmekte.çalışmalar bakanlığın yeni sitesinde ve en fazla bir aylık süre içerisinde yayınlandı.burada güncel halde yayınlanmazsa nerede yayınlanır merak ediyorum.yani bakanlığın bu konuda yeterli güveni vermesi lazım diye düşünüyorum.

bu dökümanların şimdiki hali güncel.