• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Şemalarla Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Mevzuatı.

Özellikle çevre denetimi yönetmeliklerinin, (sahada sürekli güncel olarak uygulanan) şematik olarak gösterimi bir başka deyişle iş akım şeması halinde yayınlanması çok iyi oldu. Çok yerinde bir çalışma. Umarım süreklilik gösterip güncel olarak düzenli olarak yayınlanır.

@Can Avşar

aynen katılıyorum size Can bey.mevzuat yardım dosyası adı altında cok faydalı olacak bir döküman hazırladılar.onu da burada paylaştık.ama maalesef bazı tebliğ ve yönetmeliklerin güncel olmadığı görülmekte.çalışmalar bakanlığın yeni sitesinde ve en fazla bir aylık süre içerisinde yayınlandı.burada güncel halde yayınlanmazsa nerede yayınlanır merak ediyorum.yani bakanlığın bu konuda yeterli güveni vermesi lazım diye düşünüyorum.

bu dökümanların şimdiki hali güncel.