Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Seös

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında Orbay Ersen tarafından paylaşıldı.

 1. Orbay Ersen

  Orbay Ersen CMNet Üyesi

  Arkadaşlar merhaba.
  Faaliyeti demir çelik tesisi olan ve indüksiyon ocak kullanmaktayız. Isıl güç 25 MWh fakat bu hesaplama içerisine elektrik tüketimi dahil. SEÖS kapsamını belirleme konusunda yardımınıza ihtiyacım var.
   
 2. gakdemir

  gakdemir CMNet Üyesi

  Forumları incelerken gözüme çarpan özellikle SEÖS Tebliği'ne tabii olan firmaların online izleme konusunda neler yapılacağı konusunda süreçler ve alternatif firmalar hakkında bilgi arayışında olduğunu tespit ettik. Bu bağlamda destek ihtiyacınız olursa benimle irtibata geçmenizi rica ederim.

  Qualist GreenChimney, Çevre Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri (SEÖS) nin Çevrimiçi izlemesi Genelgesinin isterlerine tamemen uymaktadır. Yazılımımız, tamamen kendi uzman Ar-Ge ekibimiz tarafından geliştirilmiş bir emisyon yazılım sistemidir. Aynı şekilde teknik destek hizmetimiz de Ar-Ge çalışmaları tamamlamış olan uzman kadromuz tarafından yürütülmekte olduğu için mevzuat oluşabilecek farklılıklar yada teknik destek ihtiyacı için çok hızlı aksiyon alabilmekteyiz.
  Teknik servis kalitemizin üstünlüğüne ek olarak, yazılımı geliştiren firma olarak yazılımımız uygulamaları ve arayüzler
  üzerinde sürekli geliştirmeler yapmaktayız. 49 tesis ve 137 bacanın Çevre Bakanlığı veri aktarımını da başarıyla
  gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

  iyi çalışmalar dileklerimle..
   
 3. cilgincevreci

  cilgincevreci CMNet Üyesi

  Bildiğim kadarıyla SEÖS kapsamında hazırlatılması gereken fizbilite raporlarını Bakanlığın yetkilendirdiği firmalar hazırlayıp, onaylıyor. Bunun dışında hazırlatılan fizbilite raporlarını il müdürlüğüne veya bakanlığa onaylatmamız gerekir mi?
   
 4. FERHAT ELÇİ

  FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

  firma nedir hocam ?
   

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.