Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi, Raporlanması Eğitimi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Özge Gökmen tarafından paylaşıldı.

 1. Özge Gökmen

  Özge Gökmen CMNet Üyesi

  SERA GAZI İZLEME PLANLARI 30 EYLÜL 2014 TARİHİNE KADAR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI'NA İLETİLMELİDİR!!

  Bilindiği üzere 17.05.2014 tarih ve 29003 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren Sera Gazı Emisyonları Takibi Hakkında Yönetmelik gereği yönetmeliğin EK-1 listesinde yer alan tesisler, 30 Eylül 2014 tarihine kadar Sera Gazı İzleme Planları'nı oluşturarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na göndermekle yükümlüdür. Ayrıca bu tesislerin, 1 Ocak 2015 tarihinden başlayarak yıllık sera gazı emisyonlarını izlemek ve 30 Nisan 2016 tarihine kadar 2015 yılı için hazırlanmış ve doğrulanmış yıllık sera gazı emisyonlarını yine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na sunmaları gerekmektedir.

  Firmamız, faaliyetlerinizden kaynaklanan Sera gazı Emisyonlarının izlenmesi çerçevesinde yönetmelik ve tebliğdeki tüm yükümlülüklerinin yerine getirilmesinde tüm aşamalarda destek vermektedir. Bu kapsam 4-5 Eylül tarihlerinde Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi, Raporlanması ile ilgili eğitim gerçekleştireceğiz.

  Eğitim duyurumuz aşağıdadır.
   

  Ekli Dosyalar:

  Fatih Çoban ve Pınar Pelit Demir bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.