Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sera gazi emisyonlarinin izlenmesi yönetmeliği çerçevesinde iklim değişikliği, emisyon ticareti meka

Konu, 'ARŞİV' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

 1. Selma Akdoğan

  Selma Akdoğan CMNet Üyesi

  SERA GAZI EMİSYONLARININ İZLENMESİ ve RAPORLANMASI EĞİTİMİ (ÇMO İZMİR ŞUBE)

  Tarih : 20-21 Eylül 2014

  Kontenjan : 20 kişi

  Değerli Üyemiz,

  Bilindiği üzere, 17 Mayıs 2014 tarihinde yayımlanan "SERA GAZI EMİSYONLARININ TAKİBİ HAKKINDA YÖNETMELİK" ile Türkiye`de Sera Gazlarının İzlenmesi, Raporlanması ve Doğrulanması uygulanmaya başlanacaktır. Yönetmelik Ek-1 listesinde belirtilen faaliyetlerden kaynaklanan sera gazı emisyonları 2015 yılı itibari ile izlenmeye başlanacaktır. 22 Temmuz 2014 tarihinde yayımlanan "SERA GAZI EMİSYONLARININ İZLENMESİ VE RAPORLANMASI HAKKINDA TEBLİĞ" ile sera gazı emisyonlarının ve ilgili faaliyet verilerinin izlenmesi ve raporlanmasına dair usul ve esaslar belirlenmiştir.


  Bu kapsamda, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, , 20-21 Eylül 2014 tarihleri arasında "Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi Yönetmeliği Çerçevesinde İklim Değişikliği, Emisyon Ticareti Mekanizmaları Ve Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi Raporlanması ve Doğrulanması Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.


  Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

  Eğitim Katılım Ücreti

  ÇMO Üyeleri : 600 TL

  BTB‘li Firmalarda Çalışan TMMOB üyeleri : 750 TL

  Diğer : 1000 TL

  ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir

  Banka masrafları katılım ücretine dahil değildir.

  Bonus karta 4 taksit yapılmaktadır.

  Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30‘unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez

  Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 12 Eylül 2014 tarihinekadar ekte yer alan başvuru formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tradresine) iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

  Saygılarımızla.


  TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
   

  Ekli Dosyalar:

  Pınar Pelit Demir bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...