• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sera gazı envanteri ve sera gazları emisyonları hesaplanması eğitimi

Özge Gökmen

Kayıtlı Kullanıcı
Sera Gazı Envanteri ve Sera Gazları Emisyonları Hesaplanması Eğitimi
27- 28 Mart 2014 / TITANIC BUSINESS HOTEL- Kartal /İSTANBUL

Yoğun talep üzerine ISO 14064-KISIM 1 SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE SERA GAZLARI EMİSYONLARI HESAPLANMASI uygulamalı eğitimi 18 - 19 Nisan tarihlerinde Kartal-Titanic
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
'de düzenlenecektir.

Eğitimin ilk günü;
- Karbon Ayakizi nedir, firmalar neden karbon ayak izini hesaplamalı
- Karbon ayakizi kaynakları nelerdir
- Karbon Ayakizi hesaplama standartları nelerdir
- GHG Protocol ve IPCC Guideline-ları ile ilgili teknik bilgi
- ISO 14064 Standardı ve Sera Gazı Envanter Raporu ile ilgili detaylı bilgi verilecektir

Eğitimin ikinci günü;
-Örnek bir tesis üzerinden uygulamalı olarak karbon ayakizi kaynakları belirlenecek ve karbon ayakizi hesabı ve ISO14064 standardının alınmasında kriter olan belirsizliklerin hesabı uygulamalı olarak yapılacaktır.

Eğitim Ücreti : 1200 TL +KDV
Not: Eğitim ücretine eğitim materyallari, öğle yemeği ve çay,kahve ikramları dahildir.

İletişim :
Tel: 0535 057 88 81 / 0544 446 88 40
e-mail : info@teknikcevre.com / ozge.gokmen@teknikcevre.com / huseyin.ozsahin@teknikcevre.com

Hesap Bilgileri:
Teknik Çevre Mühendislik -Hüseyin ÖZŞAHİN
Yapı Kredi-Şişli Şubesi /İstanbul
IBAN: TR95 0006 7010 0000 0091 8567 09

duyuru1.jpg