• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Seveso hkk.

Erkan Ertürk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SATE KİMYA
Arkadaşlar mrb,

Seveso bildirimlerimiz için çevre il müd. şifre talebinde bulunduk. Şifre geldi. Şifre ile giriş yaptığımda Seveso bildirimi ile ilgili bir şey gözükmüyor. Ne yapmam gerekiyor?

Erkan Bey,
Sevoso için, Çevre Bilgi Sistemi Kullanım Başvuru Formunu doldururken uygulamalar kısmından "Seveso Bildirim Sistemi" kısmına tik işareti koyup bu şekilde mi başvuruda bulundunuz? Olması gereken bu diye biliyorum, bizde sorun çıkmamıştı.

evet aynen dediğiniz gibi Seveso kısmına işeret koymuştum. Zaten sistem şifre talep dilekçesini otomatik çıkartıyor Oradada Seveso yazıyordu. Şifre ile giriş yaptığımda Seveso ile ilgili hiç bir giriş yazı bulunmuyor.

Erkan Bey,
o zaman geriye tek birşey kalıyor Çevre İl Müd. ile irtibata geçmeniz gerekiyor. Onlar size durum hakkında bilgi vereceklerdir diye tahmin ediyorum.
Üzgünüm aklıma da başka birşey gelmiyor.

Evet tarafımıza gönderilen şifre ile çevre bilgi sistemine giriş yaptığımızda SEVESO BİLDİRİM SİSTEMİ diye seçenek çıkıyor ve o seçeneğe tıklayarak bildirim sayfası açılıyor.

bazen il çevreler sistemi açmayı unutuyorlar. evrak kime gittiyse öğrenin evrak kayıttan yetkili kişi yardımcı olacaktır.

evet bende dediğiniz gibi yaptım evrağın gittiği kişiyi öğrendi inşallah yarın sabahtan halledeceğim. İlginiz için teşekkür ederim.