• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Sherlock Holmes

Kübra Ertaş

CMNet Üyesi
Kayıt
16 Ocak 2015
Mesajlar
270
Beğeniler
79
Şehir
İstanbul
#1
sherlock-holmes-gölge-oyunları.jpg

Yapım: 2011 - ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Biyografi, Gerilim, Gizem, Komedi, Korku, Macera, Romantik, Suç
Süre: 129 dakika
Yönetmen: Guy Ritchie
Oyuncular: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Kelly Reilly, Noomi Rapace, Stephen Fry, Gilles Lellouche, Jared Harris, Eddie Marsan, Paul Anderson, Affif Ben Badra, Gabrielle Scharnitzky, Christian Wolf-la\'moy, William Houston, Geraldine James
Senaryo: Arthur Conan Doyle, Kieran Mulroney, Michele Mulroney
Senaryo (Kitap): Arthur Conan Doyle
Yapımcı: Joel Silver, Susan Downey, Scott Rudin, Gary Goetzman, Lionel Wigram, Dan Lin, Steve Clark-Hall

Şimdiye kadar Sherlock Holmes hep ortamdaki en akıllı adamdı. Şimdiyse yeni bir dahi suçlu, Profesör Mariarty ortalıkta geziniyor. Bu seferki araştırmaları Sherlock Holmes ve Dr. John Watson'ı Londra’nın dışına, Fransa, Almanya ve son olarak da İsviçre'ye götürecek ve macera giderek daha tehlikeli bir hal alacaktır.

Sherlock benim adamım başka diyecek birşey bulamam burda mutlaka adının geçmesi gereken bir film şu an halen 2. vizyonda iken size tavsiye ederim %100 beğeneceksiniz.