• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sıfır Atık bilgi Sistemi sorun

turkay23

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

sıfır atık bilgi sisteminde ne olduysa güncelleme mi oldu bilmiyorum.Fakat Bazı firmalarımızda tesis yetkilisi gözükürken bazılarında çevre danışmanın ismi yazıyor burada nasıl isim değiştirilecek eçbs sisteminde halbuki yetkili başka gözüküyor sıfır atık sisteminde başka yazıyor .Uygulamadaki tesis bilgilerini düzenleme kısmındaki yazılan yetkili ad soyad nasıl değiştirebiliriz yardımlarınızı bekliyorum. Daha önce kayıt edildiğinde öyle değildi diye hatırlıyorum soldaki menüler seçilen isimle sağdaki düzenleme kısmı vs hep farklı çoğu firmamda koordinatörümüzün adı ve telefonu yazıyor