• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sıfır atık bilgi sistemi

ozden.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Arkadaşlar merhaba, ECBS uygulamalarına Sıfır Atık Bilgi Sistemi eklendi. Henüz yönetmelik yürürlüğe girmeden bu uygulamayı firmalarında kullanan veri girişi yapanlar var mıdır? Yapmalı mıyız?

Hesapla kaydet butonuna tıkladıktan sonra değişiklik yapabiliyor muyuz? Veri hatası var değiştiremiyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhabalar.
Harcama kalemi kısmında toplanan atığımın bertarafı için ödediğimiz bedeli mi yazmam gerekiyor ?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Toplama ayırma işlemi için yaptırmış olduğunuz malzemelere, broşürlere, atığın bertarafına ne harcandıysa onları yazmanız gerekiyor.SİSTEMde harcama kalemi dağilimında tıpkı yaptıgımız işlemleri yazdığımız sayfa gibi butona tıkladığımızda harcama yapılacak olan kısımlar yer alıyor.

Organize sanayi bölge müdürlüğü olarak sıfır atık sistemine giriş yapan var mı ?
İşletme sayısına ne girdiniz acaba ?

merhabalar,

temmuz ayında entegre yönetim sistemi denetim geçireceğiz. bu kapsamda sıfır atıkla alakalı karşıma sorular çıkacaktır mutlaka.
netleştiremediğim konular var.

hiç bir şubemiz, transfer merkezimiz ve yönetim binaları ek 1 - ek 2 kapsamında değil
fakat organize sanayi içerisinde bulunan transfer merkezlerimiz var bunlar için sıfır atık sistemine geçmemiz gerekiyor mu ?

Organize sanayi içerisinde olmayan transfer merkezlerimiz, bölge müdürlüklerimiz ve genel müdürlüğümüz aşağıda ki kategoriye mi giriyor bunlar için de sıfır atık kurmam gerekiyor mu ?

şahsi görüşüm: genel müdürlük ve bölge müdürlükleri aşağıdaki tanıma uygun ama transfer merkezi ofis büro olarak geçmiyor.
görüşlerinizi paylaşır mısınız rica etsem

İş merkezi ve Ticari Plazalar
100 ve üzeri ofis/büro kapasiteli