• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sıfır Atık Sistem Kurulumu

Ubeydullah TAN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MAVİ DÜNYA ÇEVRE
merhabalar sevgili meslektaşlarım :) 2020 ye girmemizle sıfır atık daha bir konuşulur oldu bakanlık kamu kurumlarına vs yazı göndermiş danışmanları olarak bizden de sıfır atık konusunda detaylı bilgi almak istiyorlar. Ama ben daha çiçeği burnunda bir mühendis olduğumdan bu konuyu üstadlara sorma gereği hissettim:) sisteme ekleme yaptım ama kurulum vs nasıl olacak anlayamadım bilenler bir el atsın lütfen

ubeydullah tanMerhabalar ,

Bu konu ile ilgili forumdaki konuları inceleyebilirsiniz.
Ayrıca
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
da size yardımcı olabilir.

Aşağıda sıfır atık ile ilgili paylaşılan konuları iletiyorum.

Sıfır atık bilgi sistemi

"Sıfır Atık Yönetmeliği" Yayımlandı

Sıfır Atık Danışmanlığı

Sıfır Atık Sertifikası

Ayrıca kendim için oluşturduğum bir dosyayı da paylaşayım sizlerle( çok detaylı değildir bilginize ana başlık halinde )

Ekli dosyalar

• Sıfır Atık Uygulamasına Geçiş.pdf
    510.5 KB · Görüntüleme: 123