Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sistem Kaydı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Arzu Akbunar tarafından paylaşıldı.

 1. Arzu Akbunar

  Arzu Akbunar CMNet Üyesi

  Merhabalar, çalışmakta olduğum danışmanlık firmasında izinlisans portalında sistem kaydımı yapamıyoruz. Firmam beni kendi sistemlerine ekledi ancak benim onaylamam için bana gelmesi gereken bildirim yada her ne ise gelmedi. Meslek bilgileri kısmına girince onay/red bekleyen meslek bilginiz var. onay yada red ediniz yazıyor. Onay veya red etmek için herhangi bir buton yok. Umarım problemimi anlatabilmişimdir. :) teşekkürler
   
 2. Hüseyin Özçelik

  Hüseyin Özçelik CMNet Üyesi

  firmanız danışmanlık büro belgesimi alıyo? eğer öyleyse siz kendiniz sisteme girip oradan onaylayıp meslek bilgilerini güncellemelisiniz.
   
 3. Arzu Akbunar

  Arzu Akbunar CMNet Üyesi

  Büro belgesi almıyoruz. Beni firma bünyesine dahil etmeye çalışıyoruz. Meslek bilgilerimi sadece geçmişte çalıştığım firmalara göre güncelleyebileceğim yazıyor. Yani benim anladığım benim bu onay yada red etme eylemini gerçekleştirmem gerek ancak gerekli sayfayı ya biz bulamıyoruz ya da açılmıyor.
   
 4. Hüseyin Özçelik

  Hüseyin Özçelik CMNet Üyesi

 5. Arzu Akbunar

  Arzu Akbunar CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim ancak sorun tam da bu sayfadan kaynaklanıyor. Burda bana gelmesi gereken onay/red 'i göremiyorum
   
 6. Hüseyin Özçelik

  Hüseyin Özçelik CMNet Üyesi

  o zaman diğer firmadan çıkış işleminiz tamamlanmamıştır ya da ne biliyim onaylanmamıştır siz çıkmış olabilirsiniz ama onlar sizi bırakmamış :)
   
 7. hatice

  hatice CMNet Üyesi

  Sizin sayfanızda görülebilmesi için firma adına açılmış olan ad ve şifreyle giriş yapıp sizi eklemesi gerekiyor yoksa sizin sisteminizde onay yada red butonu görülmez eğer firma ekliyor sizde görülmüyorsa böyle sorun için açılmış bir konu var isterseniz bir inceleyin olmadı Sedat beye sormanızı öneririm.
   
 8. Arzu Akbunar

  Arzu Akbunar CMNet Üyesi

 9. Arzu Akbunar

  Arzu Akbunar CMNet Üyesi

  teşekkür ederim hatice hanım:)
   

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.