Sistem Kaydı

Arzu Akbunar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhabalar, çalışmakta olduğum danışmanlık firmasında izinlisans portalında sistem kaydımı yapamıyoruz. Firmam beni kendi sistemlerine ekledi ancak benim onaylamam için bana gelmesi gereken bildirim yada her ne ise gelmedi. Meslek bilgileri kısmına girince onay/red bekleyen meslek bilginiz var. onay yada red ediniz yazıyor. Onay veya red etmek için herhangi bir buton yok. Umarım problemimi anlatabilmişimdir. :) teşekkürler

Hüseyin Özçelik

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
firmanız danışmanlık büro belgesimi alıyo? eğer öyleyse siz kendiniz sisteme girip oradan onaylayıp meslek bilgilerini güncellemelisiniz.

Arzu Akbunar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Büro belgesi almıyoruz. Beni firma bünyesine dahil etmeye çalışıyoruz. Meslek bilgilerimi sadece geçmişte çalıştığım firmalara göre güncelleyebileceğim yazıyor. Yani benim anladığım benim bu onay yada red etme eylemini gerçekleştirmem gerek ancak gerekli sayfayı ya biz bulamıyoruz ya da açılmıyor.

Arzu Akbunar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Teşekkür ederim ancak sorun tam da bu sayfadan kaynaklanıyor. Burda bana gelmesi gereken onay/red 'i göremiyorum

Hüseyin Özçelik

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
o zaman diğer firmadan çıkış işleminiz tamamlanmamıştır ya da ne biliyim onaylanmamıştır siz çıkmış olabilirsiniz ama onlar sizi bırakmamış :)

hatice

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Sizin sayfanızda görülebilmesi için firma adına açılmış olan ad ve şifreyle giriş yapıp sizi eklemesi gerekiyor yoksa sizin sisteminizde onay yada red butonu görülmez eğer firma ekliyor sizde görülmüyorsa böyle sorun için açılmış bir konu var isterseniz bir inceleyin olmadı Sedat beye sormanızı öneririm.