• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Sitemiz yeniden aktif! başardık..

S

Silinmiş üye 2234

Arkadaşlar gecenin bu saatinde bunun mutluluğunu yaşıyoruz..

Günlerdir kapalı olan sitemiz yeniden karşınızda! : )

Aslına bakarsanız her şeyi kurtarmıştık fakat database yani veritabanları hem bozulmuş hem de farklı formattaydı. Tam vazgeçecektik ki, içimizden bir şeyler ne olursa olsun devam edin diye dürttü hep bizi yeter artık diye bağırdık ve son noktayı işte böyle koyduk; CMNET YENİDEN AKTİF. Bu kadar zaman sabrettiğiniz için ve ne olursa olsun desteğinizi eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederiz. İnanılmaz paralar harcandı, emekler verildi. Ama iş en son ve en zor olarak bize kaldı, neredeyse 24 saatte tamamladık.. Tabii şöyle 1-2 saat daha uğraşsaydık, kesin tımarhanelik olurduk hehe.

Peki veri kayıpları var mı?
Sitemizin etkinlik özelliğini kaybettik ama sorun değil, yeniden yapabiliriz.

Tabii kaybınız varsa (mesaj beğeni vs.) bize rapor etmenizi rica ediyoruz..

Bu konu dışında başka açıklamalarımız da olacak, şimdilik bu kadar : )

CMNet Hatırası..

12 Haziran 17:00 Perşembe
27 Haziran 01:00 Perşembe

cmn4.png cmn1.png cmn2.png cmn3.png 20130627_001136.jpg cmn5.png

Doga gezisi icin dag-tepe cikarken, gezidekiler ne kadar yorulduklarini birbirine anlatiyorlardi. Iste tam bu sirada ben:
" O degil de Fatih Bey ne yapti acaba? Kurtarabildi mi?" diyerek herkesin ; "Yorgunluktan sanirim." demelerine neden oldum.

Bir daha yasanmamasi dilegiyle...

İnşallah benzer problemler bir daha yaşanmayacak arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim. Google ve Alexa da sıralamamız epey düşmüş sizlerde siteyle ne kadar ilgilenirseniz açığı o kadar çabuk kapatırız.