• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Skky teknik usüller tebliği

Melike İlbilgi

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Arkadaşlar,
SKKY Teknik Usüller Tebliği' nin en güncel haline nasıl ulaşabilirim. SKKY'ni pek çok yerde bulmak mümkün oluyor da tabloların ve değerlerin yer aldığı tebliğ ekine bir türlü ulaşamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
'ye bakın tüm mevzuatın en güncel hali onda, tüm yasa, yönetmelik vs için kullanabilirsiniz. Hatta ben teyit amacıyla bugünkü resmi gazetede yayınlanan, doğalgaz fiyatlarıyla ilgili bi yönetmeliği işlemişler mi diye baktım ve de bugün resmi gazetede yayınlanan değişikliği hemen kaydettiklerini gördüm.

Ee peki şimdi ne olacak? :confused: Arıtılmış suların tarımsal amaçlı kullanımına ait tablolar vardı orada. SKKY ait başka herhangi bir ek oluşturuldu mu acaba? Mevzuatı takip eden arkadaşlar daha iyi bilir.

"ATIKSU ARITMA TESİSLERİ TEKNİK USULLER TEBLİĞİ
Yürürlükten kaldırılan hükümler
MADDE 23 – (1) 7/1/1991 tarihli ve 20748 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliğinin Uygulanmasına Dair Teknik Usuller Tebliği yürürlükten kaldırılmıştır. "

diyor o zaman Atıksu Arıtma Tesisleri Teknik Usuller Tebliğini bi inceleyin.

@Funda Saltıkmental friendly
ekte güncel tebliği gönderdim. bu tebliğde E7.1 ve E7.2 de istemiş olduğun kriterleri bulabilirsin.

Ekli dosyalar

• skky teknik usuller tebliği.doc
    5.2 MB · Görüntüleme: 60
Tebliğ kaldırılmış ve EKLER halinde verilmiş. Benim aradığım konu da Ek 7 de. Konu anlaşılmıştır sıkıntı yok. :) Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.