• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sorularınız / Sorunlarınız

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Arkadaşlar merhabalar. Lütfen kişisel gelişim ve kariyer ile ilgili merak ettiklerinizi bu konu altında sorunuz. Herkes soru sormak için yeni bir konu açamamış dolayısıyla forum düzeni korunuş olur.

@diğdemy
:) kaynak olarak sen bir stajyer olarak onların kaynaklarından faydalanabilirsin ..onlar vermezsse başka yerden bulmak zor olacaktır kalite yöneticisinden iste yardımcı olacaktır ..

@Ferhat Elçi fabrikaların yaptırması gereken ölçümleri, ne sıklıkla yaptırmaları gerektiği vs. içeren bi sunum hazırlamam lazım benden istediler zaten araştırmam için yani onlardan isteyebilececeğim bişey yok :)

Atıksu alanın çalışmak istiyorum son sınıf öğrencisiyim autocad 3dmax solid sweethome programlarına hakimim şuan netcad öğreniyorum AAT yapım ve işletim kısaca atıksu alanında nasıl iş bulabilirim yardımcı olur musunuz? @Fatih Özcan