• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Söyleşi - Hesaplamalı... (Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi)

Göksel Kurtuluş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Sağlık Kurumu
Söyleşi Adı
Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD)
Söyleşinin Verileceği Tarih
27 Nisan 2012 Cuma
Saat
19:00 -21:00
Söyleşinin Verileceği Yer
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
Eğitim Salonu
İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu
Eğitmen Bilgileri
Murat AKSEL
Y. Çevre Mühendisi
İstanbul Kültür Üniversitesi
İnşaat Mühendisliği Bölümü
Kıyı Bilimleri ve Mühendisliği
Söyleşi Kapsamı
Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) nedir?
Çevre mühendisliğinde akışkanlar mekaniğinin önemi.
Çevre mühendisliği problemlerinde hesaplamalı akışkanlar dinamiğinin önemi.
Katılımcı Sayısı
25 Kişi
Ücret
Katılım Ücretsizdir.
Kayıt Bilgileri
10 – 27 Nisan 2012
kayıtlarınızı istanbuletkinlik@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)
Başvuru sırasına göre ilk 25 kişi kabul edilecektir.

@bll_2081
Sayımız var da 100 kişiyle yapılacak söyleşi ile 25 kişiyle yapılacak söyleşi aynı verimi sağlamaz. Bilal Bey siz isteyin söyleşi tekrarlanır yine :)

o zaman cayın altını yakıyorum gelmeden once haber edin :D ben bu persembe istanbula gelicem bakalım bulablirsem odaya ugrayıp kayıt yaptırmayı da dusunuyorum bi turlu vakıt bulum kayıt yaptıramadım odaya :/