Staj defteri :((((

nilgünn

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar lab. stajı yapmaktayım eğer elinizde örnek staj defteriniz varsa gönderebilir misiniz?ya da bu konuda fikriniz varsa paylaşabilir misiniz?

asdfghjkl

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
elimde defter olarak var bilg. ortamında yok ama fikir isterseniz şunu söyleyebilirim. benim lab. stajım 10 gün sürmüştü geri kalan günler diğer günlerin tekrarı olarak geçmişti. içidekiler kısmını buna göre ayarlamıştım ayrı ayrı yazmaya gerek kalmamıştı. bol bol resim çekerseniz zengin görünür. konuşma diliylede yazılabilir. mesela KOI baktınız şunu şunu yaptık onu ekledik 130 dakika bekledik vs gibi.. kısa kısa notlar tutarsanız üzülen yüz koymanıza gerek kalmaz :D

nilgünn

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
elimde defter olarak var bilg. ortamında yok ama fikir isterseniz şunu söyleyebilirim. benim lab. stajım 10 gün sürmüştü geri kalan günler diğer günlerin tekrarı olarak geçmişti. içidekiler kısmını buna göre ayarlamıştım ayrı ayrı yazmaya gerek kalmamıştı. bol bol resim çekerseniz zengin görünür. konuşma diliylede yazılabilir. mesela KOI baktınız şunu şunu yaptık onu ekledik 130 dakika bekledik vs gibi.. kısa kısa notlar tutarsanız üzülen yüz koymanıza gerek kalmaz :D
söylediklerinizi dikkate alıcam ve söylediğiniz gibi in boşuna sıkıntı ediyorumdur :)

Kadir Ünal

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
yaptığınız deneyleri günlere dağıtın boşta kalan günlerede staj yaptığınız yer hakkında bilgi verin (tarihi, misyonu, bölümleri birimleri vs. vs.) Defteri doldurmaya başlamadan önce planını çıkarmak önemli !!!

kzbn_53

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
ben geçen sene yaptım eğer işine yararsa yollaya bilirim.

nilgünn

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
yaptığınız deneyleri günlere dağıtın boşta kalan günlerede staj yaptığınız yer hakkında bilgi verin (tarihi, misyonu, bölümleri birimleri vs. vs.) Defteri doldurmaya başlamadan önce planını çıkarmak önemli !!!
teşekkür ederim ;)

iclal

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkdaslar elinizde hazır staj defteri varsa gönderebilirmisinz ?

kzbn_53

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
nsl gnderim bana email adresini ver atım ozaman.

ebrunur

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
mrb arkadaşlar,
atıksu arıtma tesisinde işletme stajı yapıyorum kendime göre müsveddeler çıkardım ama bunu günlere nasıl ayıracağımı bilmiyorum. fikri olan varsa yardımcı olabilir mi??

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Ben günlere bölerken şöyle bir uygulama yapmıştım. Malum yapılan stajın her gününde farklı birşey yapılmıyor. Örneğin AKM analizi ile ilgili her türlü açıklamayı yaptım resimler vs. tarih kısmını şöyle doldurdum. 2-10-16.xx.xxxx olarak. Yani ayın 2-10 ve 16. günü aynı deney yapılmıştır dedim. Günlere ayırmak size kalmış kimse gelip stajın 5. günü bu adam ne yapmış demez bilemez de..

Seda Güney

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Ben günlere bölerken şöyle bir uygulama yapmıştım. Malum yapılan stajın her gününde farklı birşey yapılmıyor. Örneğin AKM analizi ile ilgili her türlü açıklamayı yaptım resimler vs. tarih kısmını şöyle doldurdum. 2-10-16.xx.xxxx olarak. Yani ayın 2-10 ve 16. günü aynı deney yapılmıştır dedim. Günlere ayırmak size kalmış kimse gelip stajın 5. günü bu adam ne yapmış demez bilemez de..
O kadar noktasına virgülüne kadar da incelenmiyor zaten gerek de yok bence o kadar sıkıntı yapmaya :)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Bu konu neden sürekli aktif tutuluyor anlamadım ! Staj defteri eklenene kadar devam mı edilecek.

Yukarı