• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Staj defteri :((((

NilgunÇ.

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar lab. stajı yapmaktayım eğer elinizde örnek staj defteriniz varsa gönderebilir misiniz?ya da bu konuda fikriniz varsa paylaşabilir misiniz?

elimde defter olarak var bilg. ortamında yok ama fikir isterseniz şunu söyleyebilirim. benim lab. stajım 10 gün sürmüştü geri kalan günler diğer günlerin tekrarı olarak geçmişti. içidekiler kısmını buna göre ayarlamıştım ayrı ayrı yazmaya gerek kalmamıştı. bol bol resim çekerseniz zengin görünür. konuşma diliylede yazılabilir. mesela KOI baktınız şunu şunu yaptık onu ekledik 130 dakika bekledik vs gibi.. kısa kısa notlar tutarsanız üzülen yüz koymanıza gerek kalmaz :D

yaptığınız deneyleri günlere dağıtın boşta kalan günlerede staj yaptığınız yer hakkında bilgi verin (tarihi, misyonu, bölümleri birimleri vs. vs.) Defteri doldurmaya başlamadan önce planını çıkarmak önemli !!!

mrb arkadaşlar,
atıksu arıtma tesisinde işletme stajı yapıyorum kendime göre müsveddeler çıkardım ama bunu günlere nasıl ayıracağımı bilmiyorum. fikri olan varsa yardımcı olabilir mi??

Ben günlere bölerken şöyle bir uygulama yapmıştım. Malum yapılan stajın her gününde farklı birşey yapılmıyor. Örneğin AKM analizi ile ilgili her türlü açıklamayı yaptım resimler vs. tarih kısmını şöyle doldurdum. 2-10-16.xx.xxxx olarak. Yani ayın 2-10 ve 16. günü aynı deney yapılmıştır dedim. Günlere ayırmak size kalmış kimse gelip stajın 5. günü bu adam ne yapmış demez bilemez de..

@Seda Güney

paylaşımın için teşekkürler fakat açılmıyor bunlar :( ya da benim bilgisayarımda mı sıkıntı var? Kontrol edebilir misiniz?