• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

staj yardımı

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba. ben sakarya üniversitesi çevre müh. 2.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde zorunlu lab. stajım var. mercedes benz fabrikasında düşünüyordum fakat 2 adet yabancı dil istiyorlar.:(
farklı alternatiflerde bulunursanız sevinirim.
stajı ist da yapmak istiyorum.
şimdiden teşekür ederim

büyük firmaların birçoğunda yapabilirsiniz.
Goodyear
cocacola
eczacıbaşı
phifizer

özel firmalara örnek olabilir. Bunun gibi büyük firmaların tamamında staj yapabilirsiniz. Ayrıca ISKI, ISU gibi kamu kuruluşlarında veya özel laboratuvarlarda staj yapabilirsiniz.

Bu konularda pes etmeye başlarsanız ileride işiniz zorlaşır. Pes etmek yok gidin deneyin. Almazlarsa yine almazlar ama alırlarsa sizin için iyi olur..