• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Staj

süreyya aktaş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
il çevre bakanlığı
Staj defterini nereden bulabilirim acaba nereye sorsam öğretmen staj dosyassı var diyo nasıl bir şey ki bu staj defteri ilk kez staj yapıcam yardımcı olabilecek birisi varmıı acilll ?

Süreyya merhaba,
Benim bildiğim kadarıyla her okulun kendi internet sitesinde staj defteri hazırlama örnek dosyası oluyor.Bazı okullar defter olarak istiyor okullardan satın alınıyor.Hangi üniversitede okuyorsun onu belirtirsen daha net bir cevap alabilirsin.

bu dosya ama kafamı karıştırdı defter demişsti hocamız onu aradım burda ama yok kampüs kırtasiyemize sorma fırsatım olmadı da

Bu dosyayı çıktı olarak alınca ne kadar doldurursun bilmiyorum ama ona göre ya cilt ya da tel taktırırsın işte bu şekilde bir defter olur :) Defter kastı bu büyük ihtimalle.Çünkü şöyle üstten baktım günlük raporunu yazacağın sayfalar var bu senin staj defterin olacak.Abanttan olan arkadaşlar daha doğru bir şey söylerler tabi ama ben böyle düşündüm.

Süreyya staj yaptığım dönemde sizden gelen arkadaşlar vardı. Onlarda staj defteri vardı öğrenci işlerinden temin edebilirsin ya da onlar nereden alman gerektiğini söylerler. Stajınız hayırlı olsun, umarım istediğiniz gibi bir staj dönemi geçirirsiniz ve umarım size çok yararı olur.